E-bültenimize üye olun   |  
Kurumsal Sorumluluk Çerçevemiz
Kurumsal Sorumluluk Çerçevemiz

Kurumsal Sorumluluk Çerçevemiz  
Büyüme hedefiyle ilerlerken, Kurumsal Sorumluluk Çerçevemizi günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz

Sofra Grup olarak "sorumlu büyüme" hedefimizde kararlılıkla ilerliyoruz. Bu hedefte başarıya ulaşmak için dinlemenin, öğrenmenin, açık ve net bir sosyal sorumluluk vizyonuna, stratejisine sahip olmanın önemine inanıyoruz. Bu doğrultuda, izlediğimiz süreç ve sistemleri sahiplenerek, değerlerimizi yaşatmaya kendimizi adayarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Sorumlu büyüme hedefimize ulaşmamızda, günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası olarak kabul ettiğimiz Kurumsal Sorumluluk Çerçevemiz hayati önem taşıyor. Kurumsal sorumluluk yaklaşımımız, Sofra Grup bünyesindeki herkesin müşterilere, tüketicilere, iş arkadaşlarına, topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarını anlamasını sağlıyor.

Tüm çalışanlarımız; iş arkadaşlarımıza rehberlik etmesi amacıyla geliştirilen politikalarımız ve prosedürlerimize uymakla yükümlüdür. Sağlık, güvenlik ve çevresel politikaları içeren bu politika ve prosedürler web-tabanlı bir bilgilendirme sistemi kanalıyla tüm çalışanlarımızın erişimine açıktır. Herkesin çalışma tarzımızı iyileştirmek için öneriler getirmesini teşvik ederiz.
Bunun yanında, müşterilerimizin de kurumsal sorumluluk stratejilerini desteklemek için yakın ilişki içerisinde faaliyetlerimizi yürütürüz.

Sofra Grup’ta her gün: 
  • Çalışanlarımızı desteklemeyi ve geliştirmeyi
  • Faaliyetlerimizi en yüksek etik kurallara göre yürütmeyi
  • Tüketicilerimizin sağlığını korumayı 
  • Çevre üzerindeki olumsuz etkimizi azaltmayı
  • İçinde bulunduğumuz topluma katkıda bulunmayı hedefleriz.

Kurumsal sorumluluk performansımız ise; sosyal, çevresel ve etik unsurları yönetme biçimimizi belirleyen bağımsız kuruluşlar tarafından değerlendirilir.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player