E-bültenimize üye olun   |  
Kurumsal Sorumluluklarımız
Kurumsal Sorumluluklarımız

Biz, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımız için varız. Hizmet verdiğimiz her alanda kalite standartlarından ve etik değerlerden ödün vermeden ürettiğimize yürekten inanıyoruz.


İçinde yaşadığımız dünya sürekli değişiyor. Bu değişim gerçekleşirken, şirketlerin oynadığı roller ve üzerlerine düşen sorumluluklar da farklılaşıyor. Kurumlar için bugün artık sadece kar etmek yeterli değil. Şirketlerin değerleri nasıl yaşattığı ve sorumluluklarını nasıl icra ettiği herkes tarafından büyük bir ilgiyle izleniyor.

Sofra Grup olarak uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, her kurum gibi büyüme hedefiyle ilerlerken, bunu sorumlu bir biçimde gerçekleştirmek için çalıştık. İşimizi; şirket değerlerimize, sahip olduğumuz süreçlere sıkıca sarılarak, hem kuruluşumuzun hem de içinde yaşadığımız toplum ve çevrenin uzun vadeli sürdürülebilirliğine katkıda bulunacak şekilde yönettik ve yönetmeye devam edeceğiz.

Beş temel kurumsal sorumluluk anlayışımıza odaklanarak gerçekleştirdiğimiz bu yolculukta her gün yaptığımız gibi, çalışanlarımızı desteklemeye, tüketicilerimizin sağlığını korumaya ve yaptığımız her işte yaşadığımız dünyaya olumlu katkıda bulunmaya devam edeceğiz.   

Büyüme hedefiyle ilerlerken, Kurumsal Sorumluluk Çerçevemizi günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz.
Devamı için tıklayınız

İnsanlarımız, Sürdürülebilir Kaynak Kullanımı, Sağlık ve Beslenme, Çevre ve Toplum
Devamı için tıklayınız
Çevre üzerindeki etkimizi dikkate alarak; güvenli, kaliteli, sağlıklı ve yerel tedarikçilerden satın alınmış yiyecekleri temin etmeye özen gösteriyoruz.
Devamı için tıklayınız
Ye, Öğren, Yaşa adını verdiğimiz düşünce ve davranış biçimi sayesinde sürdürülebilir yaşama katkıda bulunuyoruz.
Devamı için tıklayınız
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player