E-bültenimize üye olun   |  
Gelişim ve Yönetim
Gelişim ve Yönetim

Başarıya ulaşmak için çalışanlarımızın yönetim ve gelişimiyle ilgili hedef, ölçüm ve aksiyonların 5 temel alanda toplandığı People MAP adlı modeli uyguluyoruz.

People MAP’in kapsadığı 5 temel alan şu şekilde sıralanıyor;

Bizim için çalışacak en doğru insanları cezbetmek
En uygun kişileri en doğru şekilde istihdam ediyoruz.

İyi çalışanlarımızı elde tutmak
Çalışanlarımıza, şirket kültürümüzü yansıtan, rahat ve verimli bir çalışma ortamında, piyasa koşulları ile uyumlu ücretlendirme politikalari sunarak sürdürülebilir uzun vadeli çalışan-işveren ilişkisini geliştiriyoruz.

Çalışanlarımızı sürekli geliştirmek
Çalışanların görevlerini en iyi ve en doğru şekilde yapabilmeleri için onlara yetenek ve kariyerlerini geliştirme fırsatı sağlıyoruz.

Çalışanlarımızla iletişim kurmak ve katılımlarını sağlamak
Çalışanlarımızın başarılarını fark edip, ödüllendiriyor; ortak hedeflerimizi başarmaları için destekleyip, teşvik ediyoruz.

Yüksek performans kültürü yaratmak
Bireysel performansları yönetiyor ve sürekli gelişim için gereken süreçleri sağlıyoruz. Tüm iş süreçlerimizi SAP ile yönetiyoruz

Sofra Grup olarak, iş süreçlerimizi SAP Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümüyle yönetiyoruz. Dünya genelinde, hazır yemek ve destek hizmetler sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler arasında, tüm süreçlerinde SAP çözüm ve uygulamalarını kullanan öncü şirketlerdeniz. 24 bin kişilik dev Sofra organizasyonunun günlük, aylık, dönemlik aktivitelerinin tamamına bir tuşla ulaşabilmeyi sağlayan SAP aracılığıyla tedarik zinciri, finans, insan kaynakları, işletme sermayesi optimizasyonu konularında ciddi avantajlar sağlıyoruz.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player