E-bültenimize üye olun   |  
Yiyecek ve İçecek Hizmetleri
Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

Ülke çapında tedarik için gerekli özeni sağladığımızı garanti eder, sağlam bir tedarik zinciri için sürekli izlenilebilirliğe özen göstererek, malzemelerimizi doğrudan yetiştirici ve üreticilerden satın alırız.


Tüm alımlarımızı ana üretim bölgelerinden ve doğrudan bölge kalitesi ve sürekliliği olan tedarikçilerden satın alırız. Kalite, fiyat ve lojistik, bizim için malzeme tedariğinde başlıca önemli 3 ana alandır.

Kalite; sorumluluğumuz altındaki her türlü malzemenin, ulusal ve/veya uluslararası yetkinlik belgelerine sahip, hijyen kontrollerinden geçen, güvenilir kaynaklardan olması anlamına gelir.

Fiyat; düşük fiyat önceliğiyle hareket etmeyip fiyat-kalite dengesini kurabilmek ve belirlenen standartlardaki ürünleri direkt olarak üreticiden tedarik etme anlamına gelir.

Lojistik; tüm ürünlerin hatasız ve temiz bir şekilde mutfaklara ulaştırılması, sağlıklı ve hijyenik olma gerekliliğini tedarik süreci boyunca sürdürebilme anlamına gelir.

Tedarik konusundaki özenli yaklaşımımızı, ürün ve süreç boyunca yaptığımız rutin numune kontrollerimizin dışında, bağımsız denetim kurulları tarafından gerçekleştirilen denetimlerle de sürdürürüz.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player