E-bültenimize üye olun   |  
İnsanlarımız

Bizi başarıya taşıyan en önemli unsurun çalışanlarımız olduğu inancıyla hareket ediyoruz.

Kurumsal hedeflerimiz mükemmel insanlara odaklanarak başlar. Bu mükemmeliyete ulaşmak için, doğru becerilere sahip, doğru kişileri doğru yerlerde görevlendirmeliyiz. Bu alandaki çabalarımızı yetenekli insanları işe alım tarzımızı iyileştirerek ve gelişim için fırsatlar yaratarak artırıyoruz.

Sağlık, güvenlik ve çevre
Sofra Grup’un gündeminde birinci sırada çalışan, müşteri ve tüketici güvenliğini sağlamak bulunur.

İşe alım ve ödüllendirme
Türkiye’nin en büyük yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı olarak, mükemmel insanlarla birlikte çalışmak başarımız açısından büyük önem taşır. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz işe alım süreçlerini, devamlı eğitim, gelişim fırsatları ve düzenli performans incelemeleriyle takip ederiz.

Eğitim ve gelişim
Eğitim ve gelişimden sorumlu olan ekibimiz, çalışanların motivasyonunu korumada, insanlara ileri düzeyde bilgi ve beceriler kazandırarak işi geliştirmede hayati öneme sahiptir.

Staj olanakları
Stajyerlik için fırsatlar sunuyor, yemek ve destek hizmetleri sektöründe kalifiye işgücünün artmasına katkıda bulnuyoruz.

Eşit fırsatlar
Politikamız cinsiyet, ırk, renk, din, milliyet, etnik köken, yaş, cinsel tercih, medeni durum ve engellilik farkı gözetmeksizin var olan ve potansiyel çalışanların aynı fırsatlara sahip olmalarını sağlar.

Taahhüt ve kültür
Ekibimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlara en iyi düzeyde destek verebilmek için herkesi, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz anketlere katılmaları konusunda cesaretlendiriyoruz.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player