E-bültenimize üye olun   |  
Kalite Yönetimimiz
Kalite Yönetimimiz

Sahip olduğumuz yönetim sistemi standartlarını Entegre Yönetim Sistemi ile tek çatı altında yönetiyor, hizmet verdiğimiz tüm birimlerde standartların sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Entegre Yönetim Sistemi’nde, tüm birimlerimizde yürütmekte olduğumuz standartlar ve sistemlerimizin belgelendirme süreçleri TSE, Compass Group ve diğer dış kuruluşlar tarafından takip ediliyor; iç ve dış denetimlerle kontrol edilerek sürekli iyileştirme faaliyetleri yürütülüyor.

TS EN ISO 50001 Enerji Yönetimi Belgesi;

Ürün ve hizmet sunumu faaliyetlerinde enerjiyi yönetme ve korumayı içeren ilkemizle; enerji verimliliğini izlemeyi ve ölçmeyi, yasal ve diğer gereklilikleri yerine getirmeyi, enerji tüketimlerinin etkin takibi ile kayıpları azaltmayı, süreçlerimizi sürekli iyileştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim;
Müşterilerimize ve hizmet kalitesine verdiğimiz önemi güvence altına alıyoruz.

ISO-9001-215-(2).jpg

TS EN ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Güvenli gıda üretiminin sağlanması amacıyla, tüm üretim süreçlerinde hammadde temininden başlayarak; menü planlama aşamasından servis aşamasına kadar olan tüm proses basamaklarındaki uygulamaları kontrol altında tutuyoruz.

ISO-22000.jpg

TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Çevreye olan duyarlılığın artması, hizmet verdiğimiz tüm birimlerde çevresel etkinin azaltılması, atık yönetimi ve geri kazanım uygulamaları için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

TSE-14001-2004.jpg

TS ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Tüm çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamının sağlanması amacıyla; faaliyet alanlarının iyileştirilmesi, personele gerekli olan eğitimlerin verilmesi ve önleyici faaliyetlerin yürütülmesini sağlıyoruz.

TS-OHSAS-45001-2018.jpg 

• TS ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi uygulamaları ile;
Müşterilerimizin beklentilerini, taleplerini en üst düzeyde karşılayabilmek, sadakatini sağlamak, rekabet ve hizmet kalitemizdeki farkındalığı ortaya koyarak çalışmalarımızı geliştirerek sürdürmekteyiz.

ISO-10002-2006_yeni-(1).jpg

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player