E-bültenimize üye olun   |  
Turkaş
Turkaş

Odağında müşteri memnuniyeti, köklerinde 25 yıllık deneyim var.

Kurucularının 1994 yılında toptan gıda ile başladıkları ticari faaliyetlerinin bir devamı olarak kurulmuş olan Turkaş, en son teknolojilerle donatılmış mutfaklarıyla toplu yemek üretimi sektöründe güçlü bir isim olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Kalitesini de ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi uluslararası alanda kabul görmüş sertifikalarla destekliyor. 2019 yılında Sofra/Compass Group Türkiye’nin bünyesine katılarak, bugün profesyonel ve deneyimli çalışan kadrosu ile İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, İzmir, Sakarya, Kocaeli ve Tekirdağ bölgelerinde binlerce kişiye taşıma ve yerinde üretim yemek hizmeti veriyor.

Çeyrek asırlık deneyimini, işinde uzman ve yetkin kadrosu, teknolojik alt yapısı ve dünyanın en büyük yiyecek & içecek ve destek hizmetler kuruluşu olan Compass Group’un uluslararası birikimi ve gücüyle birleştiren Turkaş önceliğine müşteri memnuniyeti, sağlıklı menüler ve hijyeni koyarak hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Hizmetler
Tüm özel ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleriyle takımınızın bir parçası olarak hareket eden Turkaş’ın taşıma yemek hizmetinden yerinde üretim yemek hizmetine, davet ve organizasyon hizmetlerinden danışmanlık hizmetlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi vardır.

  • Taşıma Yemek Hizmeti
  • Yerinde Üretim Yemek Hizmeti
  • Davet & Organizasyon
  • Cafe-Restoran İşletim Hizmeti
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player