E-bültenimize üye olun   |  
YE
YE

Scolarest’te yaptığımız işin temelinde; yemek yapma tutkusu ile lezzetli, besleyici ve heyecan verici menüler yaratma arzusu vardır.

Amacımız; öğrencilerimizi sağlıklı ürünlerden hazırlanmış, dengeli öğünlerle beslemek ve aynı zamanda onları yeni, mükemmel lezzetlerle buluşturmak.

Her çocuğun bir birey olduğunu ve farklı zevklere sahip olduğunu düşünerek, tüm öğrencilerin gerçekten seveceği yemek seçenekleri sunan menüler yaratmak için okullarla ortak bir çalışma yürütürüz.

Uzman Scolarest ekibimiz, hizmet verdiğimiz okulların gereksinim duyduğu toplu yemek hizmetini en iyi şekilde sunmak için, tecrübeli aşçıbaşı ve işinde uzman diyetisyenlerle birlikte çalışır.

Yemek Felsefemiz

Malzeme seçimi konusunda titizlikle hareket eden Scolarest, sadece mevsiminde yetişmiş gıdaları tercih eder. En taze ve en kaliteli ürünleri kullanarak, damak tadına hitap eden, yemek yemeyi zevkli kılan, besleyici ve değişime açık menüler oluşturur.

Şeflerimiz, geleneksel yemeklerin yanında, uluslararası mutfakların egzotik ve heyecan verici tariflerini içeren yenilikçi ve orijinal tabaklar da sunar.

Alanlarında uzman ve profesyonel olan şeflerimizin hazırlayacağı leziz yiyecek seçeneklerinin sınırı yoktur.

Menülerimizi geliştirmeye yönelik özenimiz, hizmet sunduğumuz okullardaki öğrencilerin ilgisini çeker ve daha sağlıklı beslenmeyi keyifli bir yaşam biçimine dönüştürmeye teşvik eder.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player