E-bültenimize üye olun   |  
ÖĞREN
ÖĞREN

Scolarest, doğru beslenmenin faydalarını anlatırken; gençleri sağlıklı bir yaşam konusunda bilinçlendiren, onları eğiten, yenilikçi yaklaşımlarla faaliyetlerini destekler.

Amacımız; öğrencilerimize keyifli bir ortamda, sağlıklı ve uzun bir yaşam için dengeli ve doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmak üzere gereken bilgiyi sunmak.

Broşür, bilgilendirme panosu, poster gibi tanıtıcı materyaller, seminerler, animasyon karakterler ve beslenme rehberleriyle sağlıklı yemek yemenin eğlenceli ve zevkli yönlerini öğrencilere göstermeye yardımcı olur.

Okulda öğrencilere sunulan sağlıklı besinlerin yanında Scolarest, onların zihinlerini de besleyen eğitici materyaller ve aktivitelerle, okul dışında da bu alışkanlığı sürdürmelerini sağlar.

Beslenme Anlayışı

Scolarest’in, Scolarest Beslenme Rehberi esasları ile uyumlu olacak şekilde beslenme yönünden dengeli menüler ve yiyecek önerileri sunarak operasyon ekibini destekleyen, nitelikli ve kendini sürekli geliştiren diyetisyenlerden oluşan bir ekibi vardır

Ayrıca Scolarest, dünya ile aynı adımları atan araştırmacı ve her zaman farklı olmaya odaklı beslenme eğitimi programlarıyla sektörde bu konuda öncü bir marka olma özelliğini taşır.

Scolarest’in operasyon ekiplerini destekleyen, yetenekli ve işinde büyük bir titizlikle çalışan uzman diyetislerden oluşan, işine sevgiyle bağlı bir ekibi vardır.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player