E-bültenimize üye olun   |  
Scolarest

Scolarest, dünyanın en büyük yiyecek, içecek, servis ve organizasyon kuruluşu olan Compass Group’un, eğitim sektöründe toplu yemek alanında hizmet verdiği öncü markasıdır.

Diğer tüm firmalardan farklı olarak okul yiyecek&içecek hizmetlerini ayrı bir departman olarak yürüten Sofra Grup,55’ten fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük işverenlerinden Compass Group’un diğer ülkelerde sadece eğitim kurumlarında uyguladığı YE-ÖĞREN-YAŞA (EATLEARN-LIVE) programını Türkiye’de hizmet verdiği eğitim kurumlarında eş zamanlı olarak uyarlamakta ve deneyimlerini çalıştığı kuruluşlara sunmaktadır.

Dünyada “yüksek standart” kavramıyla özdeşleşen prestijli Scolarest markası; uluslararası “know how”ı lokal anlayışla birleştirerek hizmet verdiği eğitim kurumlarında, satın almadan servise kadar geçen depolama, pişirme ve diğer tüm süreçlerde üstün kalite sunma amacıyla hareket etmektedir.Okullara verilen yemek hizmetleri alanında; eğitimli personeli,hijyenik üretim ve servisi, ürün kontrolleri, çalışma alanındaki makine ve ekipmanların kullanımı konularında verdiği eğitimleri ve temin ettiği iş güvenliği ile sorunsuz hizmet sunarak kalite güvencesi sağlamaktadır.

Faaliyet alanındaki gereksinim ve beklentileri anlamaya dayanan çalışma biçimiyle Scolarest, eğitim kurumlarında da kurum yapısına özel ve kapsamlı bir hizmet içeriği sağlamaktadır. Scolarest, uzmanlığı sayesinde, sağlıklı ve dengeli beslenme ile uygun ve kaliteli hizmet konularında fark yaratmakta ve eğitim kurumlarına, sektörel arenalarda profesyonel rekabet avantajları sunmaktadır.

Ye-Öğren-Yaşa; öğrencilere daha bilinçli, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü bir yaşamın temellerini sunar.

Güvenli ve sağlıklı bir hayata kendini adamış bir marka olarak Scolarest; Ye-Öğren-Yaşa adını verdiği düşünce ve davranış biçimi sayesinde sürdürülebilir yaşama katkıda bulunur.

Felsefemiz

Scolarest, daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşamın temellerini oluştururken; güçlü vücutları ve keskin zekaları yapılandırmak için öğrencilere yeni bir düşünce ve davranış biçimini taahhüt eder. Bu yönde geliştirilen beslenme ve yaşam alışkanlıklarına “Ye-Öğren-Yaşa” ismini verir.

Sofra Grup hizmet standartları doğrultusunda müşterilerimize sunduğumuz Ye-Öğren-Yaşa düşünce ve davranış biçimi, attığımız her adımda belli bir kişilik, belli bir ruh ve belli bir anlayış getirir.

Ye-Öğren-Yaşa bakış açımız her zaman tüm aktivitelerimizde yer alır ve yaptığımız tüm işlere yansır. Bir yandan en lezzetli ve en besleyici yemekleri üretirken, diğer yandan ekibimizin gelişimine odaklı olarak sağlıklı ve dengeli beslenme bilgilerini tüm müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımızla paylaşırız.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player