E-bültenimize üye olun   |  
Obasan
Obasan

1930’dan beri “lezzet geleneği”

1930 yılında açılan ve kısa sürede Bursa’nın lezzet markası haline gelen Lezzet Lokantası, yemek hizmetlerindeki serüvenimizin başlangıç noktası oldu. Yemek üretim merkezinin kuruluşu ile kurumsal bir kimlik kazanan şirketi Eylül 2011 itibariyle Sofra – Compass Group Türkiye bünyesine katıldı. Dünyanın en büyük yiyecek & içecek ve destek hizmetler kuruluşu olan Compass Group’un uluslararası birikimini ve gücünü,  yurt genelinde 1930’dan beri edindiğimiz tecrübemizle birleştirerek taşıma yemek hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Bursa, Gemlik ve Gebze’deki son teknolojilerle donatılmış merkez mutfaklarımızla  yemek sektöründeki en kapsamlı tesislerine sahibiz. Modern sevkiyat yöntemleri kullanan geniş servis ağımız sayesinde özel donanımlara sahip merkez mutfaklarımızdan, 825 farklı lokasyonda 650'yi aşkın kurum ve kuruluşların çalışanlarına her gün taşımalı yemek hizmeti veriyoruz.

Bursa Fabrikası :
  • Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde 7 bin metrekare kapalı alana sahip
  • Günlük 50.000 kişilik yemek üretim kapasitesi

 Gebze Fabrikası :

  • Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nde 3.750 metrekare kapalı alana sahip
  • Günlük 40.000 kişilik yemek üretim kapasitesi

Gemlik Fabrikası :

  • Bursa Gemlik Serbest Bölgesi’nde 2.200 metrekare serbest alana sahip
  • Günlük 10.000 kişilik yemek üretim kapasitesi

İŞİMİZDE NEDEN İYİYİZ?

Tecrübemizi kullanıyoruz
1930 yılından bu yana her gün artan deneyim ve birikimimiz Bursa, Gemlik ve Gebze’deki merkezi üretim tesislerimizde fark yaratan, kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile sunabilmemizi sağılıyor.

Müşteri odaklı hizmet veriyoruz
Müşteri memnuniyetini artırmak için beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde saptayıp karşılamaya yönelik çok yönlü menü oluşturma gibi uygulamalar düzenliyoruz

Güvenilirliğin önemini biliyoruz
Titiz satınalma ve kalite kontrol süreçleri, kalite belgeli tedarikçiler ile stratejik çözüm ortaklığı, üretim süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi, müşterinin yemek ile ilgili her ihtiyacına çözüm ortağı olma kararlılığı ile kurduğumuz ilişkiler müşteri güvenini yüksek tutmamızı sağlıyor.

Hijyenden taviz vermiyoruz
Gıda güvenliği, kalite ve hijyen, iş güvenliği, işçi sağlığı ve çevre konularında ilgili tüm belgeler, izinler ve ruhsatlara sahip tesislerimizin her bölüm ve sürecinde yüksek standartlı hijyen koşullarını titizlik ile uyguluyoruz.

Teknolojiden yararlanıyoruz
Sektörün en büyük yatırımılarını yaparak uluslar arası standartlarda; hazırlık, üretim, sevkiyat, araç, makine ve ekipmanlarını temin ediyor hizmetlerimizi geliştirmek için hep en yeni teknolojileri tesislerimize entegre ediyoruz.

Hızımızı hiç kesmiyoruz
Mikrobiyolojik güvenliği yüksek termobox‘lar ile merkez fabrikalardan sofralara yiyecekleri deforme etmeden fırın sıcaklığında servis ediyoruz. Bu konuda sürekli gelişen know-how’lardan yararlanıyoruz.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player