E-bültenimize üye olun   |  
Medirest

Kendini sağlık sektörüne adamış bir marka olarak sağlık hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek sektöre öncülük ediyoruz.

Dünyanın en büyük yiyecek & içecek ve destek hizmetler kuruluşu olan Compass Group’un sadece sağlık sektörüne hizmet veren markası Medirest olarak, müşterilerimize profesyonel, sürdürülebilir ve uygun maliyetli hizmetler sunmakla kalmıyor aynı zamanda bu hizmetleri tutarlı ve güvenli şekilde sunmaya odaklanıyoruz.

Sağlık sektörünün ihtiyaçlarını anlayıp, uzmanlık alanlarına göre esnek, kuruma özel, dünya klasmanında hizmetler sağlayabilmemiz ve bu hizmetleri sağlarken Compass Group'un sektördeki rakipsiz uzmanlığını, birikimini ve gücünü kullanmamız işimizdeki başarının temelini oluşturuyor.

Sağlık, güvenlik ve hijyen konularında yiyecek & içecek, temizlik, housekeeping, güvenlik, çamaşırhane, hasta taşıma, karşılama ve teknik bakım ve onarım gibi çoklu destek hizmetlerini en kaliteli ve maliyet dengeli şekilde sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Medirest, sağlık kurumlarına yiyecek & içecek ve destek hizmetleri sağlayan en büyük kuruluştur. Sağlık sektörünün her alanında sahip olduğumuz geniş deneyim sayesinde sektöre gereken hizmetleri sunan en güvenilir kurum haline geldik. Amacımız beslenme, sağlık, emniyet, hijyen ve ağırlama gibi önemli alanlarda kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden müşterilerimize verdiğimiz sözleri etkin maliyetli stratejilerle daha da ileriye taşımaktır.Kişiye özel diyet menüler, refakatçi ve personel yemeği, oda servisi ve cafe işletimi gibi bir çok farklı hizmeti başarı ile vermemizdeki neden, hastane yemekleri konusundaki özel donanımımız ve tüm yönetici ve kilit personelimizin sağlık sektöründe uzmanlaşmış olmasıdır.

 

a. Hasta Yemekleri

Medirest olarak her gün kaliteli ve besleyici yemek sağlamanın önemini biliyoruz. Hem lezzetli hem de göze hitap eden sunumlarla taze, lezzetli ve besleyici yemekler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir hasta hastaneye yattığında, yediği yemek günün önemli bir kısmı haline gelir. Öte yandan beslenme hasta tedavisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Besleyici ve iştah açıcı yemeklerin, hastanın kendini daha iyi hissetmesini sağlayıp toparlanma evresini kolaylaştırdığını ve iyileşmeyi hızlandırdığını biliyoruz. Bu nedenle, hastaların hem beslenme ihtiyaçlarını karşılayan hem de sabırsızlıkla bekleyecekleri, lezzetli yemekler sunuyoruz. Kişiye özel olarak hazırlanan yemek yelpazemiz, hastaların birbirinden farklı beslenme ve rejim ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli esnekliği sağlıyor.

Hastalık koşullarına ve önerilen tedavi biçimine uygun menülerimiz, pişirme teknikleri konusunda eğitimli personelimiz tarafından hazırlanıyor. Hazırlık ve pişirme süreçlerinde yiyeceklerin besin kayıpları minimum düzeyde tutularak tüketilecek besinden maksimum gereksinim sağlanmasını hedefliyoruz.

Yenilikçi çözümlerimizle hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin yemek hizmeti operasyonlarını bir üst seviyeye taşıyoruz. Tasarım ve pazarlama konseptlerimizin yanı sıra executive cheflerimiz ve diyetisyenlerimiz en seçici damağa bile hitap edecek Medirest’e özel menüler hazırlayıp sunuyor.

b. Hastane Perakende Alanları

Hastane kafeteryaları farklı geçmişlerden gelen çalışanları, hastaları ve ziyaretçileri bir araya getiren yerlerdir; sadece yiyecek ve içecek tüketilen yerler olmaktan öte, aynı zamanda sosyalleşme ve dinlenme için de önemli yerlerdir. Hastane ortamında kafe deneyimini daha da ileri seviyeye taşımak, öncelik verdiğimiz konulardan biridir.

c. Oda Servisi

Günün her saatinde, hasta refakatçilerine özel ilgi sunmak için tasarlanan oda servisi menüsünde her damak tadına uygun alternatifler sunuyoruz.

d. Personel Yemeği

Personelin ihtiyaç duyduğu besin gereksinimlerinin karşılanması ve onlara keyifli bir yemek molası yaşatması için yüksek kaliteli, sağlıklı, besleyici ve dengeli yiyecek seçenekleri sunuyoruz.Hasta, çalışan ve ziyaretçi yemeklerini sunmanın yanı sıra müşterilerimizin işletme felsefesine uygun, özel gereksinimlerine göre tasarlanmış kapsamlı bir destek hizmetleri yelpazesi de sunuyoruz.

Sektörde örnek teşkil eden hizmet modelimiz ve bu hizmetin ulaştırılmasını sağlayan süreçler, sektörün önde gelen bir dizi uluslararası ve ulusal hastaneleriyle birlikte çalışarak tarafımızdan geliştirildi ve test edildi.

Beklenen en yüksek medikal standartları karşılamaları için hastanelerin temiz, bakımlı ve düzenli olmalarını sağlayan ileri teknolojilerle çalışan A+ hastane temizlik programları geliştirdik. Ihtiyacınız olan ister tekli ister çoklu hizmet çözümü olsun, hizmet yelpazemiz gün boyunca size yardımcı olur ve esas işinize odaklanmanızı sağlar.

Kendimizi size geniş bir hizmet yelpazesiyle destek olmaya adadık.

• Temizlik ve Kat Hizmetleri
• Hasta Taşıma
• Güvenlik
• Teknik Bakım ve Onarım
• Ameliyathane ve Laboratuvar Temizlik Hizmetleri
• Bahçe Bakımı
• Büro Hizmetleri (resepsiyon, posta, santral)
• Yardım masası
• Çamaşıhane Yönetimi
• Haşere Kontrol
• Atık ve çevre yönetimi
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player