E-bültenimize üye olun   |  
Amigo
Amigo

Özellikle yoğun iş temposundaçalışanların “al ve git” ihtiyacı için tasarlanan Amigo, çalışanlarınızın tüm günlük ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

İnsanların yaşam tarzları, özellikle iş yerlerinde değişiyor ve geleneksel öğle yemeği saatleri modern zamanların ofis hayatıyla uyumsuz hale geliyor. Bunun sonucunda da çalışanlar,çabuk alabilecekleri, pratik ama kaliteli yemekler arıyor.

Tam bu bakış açısına göre tasarlanan Amigo, özellikle yoğun iş temposunda çalışanların “al ve git” ihtiyacına bir çözüm sunuyor. Sıcak ve soğuk içecekler, atıştırmalıklar, sandviçler,gazeteler, dergiler, tebrik kartları, temizlik takımları, sağlık hizmeti unsurları gibi pek çok ürüne hızlı erişimi mümkün kılan Amigo "sık tüketim malları mağazası" konseptiyle hizmet sağlıyor. Günümüzün yoğun yaşam tarzlarıiçin kalite ve bol seçeneği çok hızlı bir şekilde sunarak değişime ayak uyduran Amigo'da, ürün tanımave seçiminin kolaylaştırılması için görsel açıdan rahat anlaşılır yardımcı işaret ve resimler kullanılıyor.

Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player