E-bültenimize üye olun   |  
Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

Mükemmel yiyecekler hazırlamak ve mükemmel hizmet vermek için tutkuyla çalışıyoruz.İnsanların gün içinde ve hayat boyu duyduğu gereksinimlerinin karşılanması için yüksek kaliteli, sağlıklı, besleyici ve dengeli yiyecek seçenekleri sunmak amacıyla buradayız.

Sofra Grup olarak yiyecek ve içecek hizmetlerimizle;

  • İş yerlerinde yorgun zihinlerin tazelenmesini, verimliliklerinin yeniden canlanmasını sağlıyoruz.
  • Eğitim Kurumlarında genç beyinlerin konsantrasyonlarının artmasına yardımcı oluyoruz.
  • Sağlık kurumlarında iyileşme sürecine yardımcı oluyor, beslenme ihtiyacının sağlıklı ve dengeli öğünlerle karşılanmasını sağlıyoruz.
  • Hizmet verdiğimiz noktalarda size, evinizdeki lezzeti ulaştırıyoruz.

Yiyecek hizmeti sunduğumuz her yerde beklenti; en seçkin mekanlardaki kalite, seçenek ve değer kadar ayrıcalıklıdır. Bizler, bu anlayış doğrultusunda; marka ve hizmetlerimizi her geçen gün daha da geliştiriyor, inovasyonu destekliyor ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaya odaklanıyoruz.

Farklı tip ve büyüklükteki lokasyonlara en mükemmel hizmeti ulaştıracak biçimde tasarlanan yemek hizmeti çözümlerimiz sayesinde self servis restoranlardan resmi davetlere, cafe satış noktalarından konuk ağırlama ve otomatlara kadar uzanan geniş bir yelpazede üstün hizmet sunabiliyoruz.

Günde 1,2 milyon öğün servis ediyor olsak da, farklı zevkleri tatmin etmek için çalışıyoruz. Ödüllü şeflerimizin yarattığı tarif ve menüleri, spesifikasyonlarımıza uyan üreticilerden doğrudan satın alınan en iyi malzemeleri ve ekiplerimizin uzmanlığını; yemeğin bulunduğu her tabakta, sandviçte, kahve fincanında veya kanepe tepsisinde bir araya getiriyoruz.

Bu anlayış, her gün daha fazla kuruluşun yemek hizmetleri tedarikçisi olarak bizi tercih etmesini sağlıyor. Hizmetlerimiz sayesinde kurumlar tamamen kendi operasyonları üzerinde yoğunlaşma fırsatı bulurken; kalite artışı sağlıyor, maliyetlerini düşürüyor, en yüksek sağlık, güvenlik ve çevre standartlarını oluşturuyor, en yeni yiyecek ve içecek konseptlerine erişebiliyorlar...
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player