E-bültenimize üye olun   |  
Destek Hizmetler

Size hep daha fazlasını sunmak için çalışıyor, dünya standartlarındaki destek hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

eurest-services_thumb.jpg          euroserver_guvenlik.jpg euroserver_guvenlik.jpg  
  
Ana faaliyetlere odaklanabilmek, iş dünyasında başarıyı ve rekabet gücünü etkileyen en önemli unsurdur. Pek çok kurum, ana faaliyetleri dışında kalan hizmetleri dış kaynak kullanımıyla karşılamayı tercih eder. Ancak bu noktada hizmet alınacak kurumun konuyla ilgili deneyime, doğru becerilere ve gerekli kaynaklara sahip olması büyük önem taşır.

Sofra Grup olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, esnekliğe, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya ve konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız her şeyi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, amaçlarına ulaşmalarını sağlamak ve beklentilerini gerçekleştirmek için yapıyoruz. Müşterilerimizi odak noktasına alan “konukseverlik anlayışı”mızı; en yüksek standartları en iyi değerle sunan çoklu hizmetlerimizi yönetmek ve sunmak için gereken endüstriyel verimlilikle birleştiriyoruz. Compass Hizmet Çerçevesi – CSF aracılığıyla uyguladığımız standartlaştırılmış süreçler ise, müşterilerimize dünya standartlarındaki hizmetleri verimli, tutarlı ve en önemlisi güvenli bir biçimde verebilmemizi sağlıyor. Böylelikle müşterilerimiz ana faaliyetlerine odaklanırken, onların dünya kalitesinde çoklu hizmetler sunan iş ortağı olarak;

  • İşlerini destekleyen en yüksek kalitede servisi almalarını,
  • En yüksek İş Sağlığı ve Güvenliği – ISG ve Çevre standartlarına sahip olmalarını,
  • Maliyet etkinliği sağlayabilmelerini,
  • Standardizasyon sayesinde daha fazla verimlilik ve tutarlılık elde etmelerini sağlıyoruz.

Eurest Services ile ilgili daha detaylı bilgiye www.eurestservices-tr.com ve Euroserve Güvenlikile ilgili daha detaylı bilgiye www.euroserveguvenlik.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player