E-bültenimize üye olun   |  
Değerler, Çalışma Prensiplerimiz
Değerler, Çalışma Prensiplerimiz

Değerlerimiz

d01.gif
Açık davranırız; güven veririz.
Biz, her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.


d04.gif
Kalitede iddialıyız.
Biz, en üst kalite seviyesinde hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız. Biz, pazarı geliştirmek ve lider konumumuzu güçlendirmek için, hatalarımızdan ders alır, yeni fikirler geliştirir, öncü ve yaratıcı davranırız; ulaştığımız başarılarımızı koruruz.


d02.gif
Takım çalışması ile kazanırız.
Biz, inisiyatif almayı ve yeteneği teşvik ederken takım çalışmasının başarıyı getirdiğine inanırız.
Biz, uzmanlığa, bireyselliğe, ve tüm meslektaşların birbirleri ile destek içinde çalışmalarına ve paylaşılan hedefleri takiben iyi uygulamaları anında paylaşmalarına değer vermekteyiz.


d05.gif
Sorumluluk alırız.
Biz, sorumluluğu birey ve grup olarak alırız ve her zaman müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz toplumun ve çevrenin sağlığına önem verir ve iyileştirilmesi için olumlu katkılarda bulunuruz.


d03-(2).gif
Güvenli Şekilde Yapabiliriz
Biz, Deneyimlerimizin getirdiği farkındalıkla önümüze çıkan mücadele alanlarını fırsatlara çevirir ve her fırsata, ‘güvenli şekilde yapabiliriz’ tavrıyla yaklaşırız.


Çalışma Prensiplerimiz

Önce sağlık, güvenlik ve çevre
Müşteri ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği, işimizin ilk önceliğidir. İşimizin çevreye olan etkilerini tecrübenin getirdiği bilinçle sorumlu bir farkındalıkla yönetiriz.

Müşteri ve Tüketici odaklı hizmet
Sektörde lider şirket olarak önceliğimizin her zaman müşterilerimizin ve tüketicilerin olduğunu sunduğumuz kalite, hizmet ve yeniliklerimizle ispatlar ve onların sadakatini kazanırız.

Çalışanlarımızı geliştirmek ve farklılıklara değer vermek
Çalışanlarımızın farklılıklarına değer verir, katkılarını önemseriz. Mücadeleci ve fırsatlarla dolu bir çalışma ortamı yaratarak herkesin kendisini geliştirmesi, öğrenmesi ve başarılı olabilmesi için destek sağlarız.

Verimli büyüme
Güçlü bir yönetimin altında disiplinli ve sürdürülebilir bir büyüme ile global bir şirket olmanın yararlarından faydalanarak bir yandan ortaklarımıza ve çalışanlarımıza değer kazandırırken diğer yandan da şirketimizi dünya çapında kalkındırırız.

Perfomans ve verimlilik odaklı olma
Etkin performansımızla en düşük maliyetlerle en yüksek kalitede etkin ve sürekli hizmet sunarız.
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player