E-bültenimize üye olun   |  
Haberler
Şirketimizin hizmet bütünlüğü içinde, tüm hizmet noktalarımızdaki müşterilerilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığının korunması öncelikli amacımızdır. Compass Group Kriz Yönetimi tarafından, dünya genelindeki Coronavirus ile ilgili gelişmeler, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün yönlendirmeleri ile yakından takip edilmektedir.
Mart 2020
Bu yıl 7.’sini düzenlediğimiz geleneksel “Top Chef ” Yarışması’nın 2019 yılı birincisi belli oldu. Gastronometro ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Top Chef 2019’da, Sofra/Compass Group Türkiye’nin birbirinden profesyonel 7 şefi yarıştı.
Ekim 2019
Bu yıl 6.’sını düzenlediğimiz geleneksel “Top Chef 2018” Yarışması’nın birincisi belli oldu. Gastronometro ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Top Chef 2018’de, Sofra/Compass Group Türkiye’nin birbirinden profesyonel 7 şefi yarıştı.
Ekim 2018
24 binden fazla istihdamıyla, 81 ilde iş merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, eğitim ve sağlık kurumlarından oluşan geniş bir portföye güvenlik, catering, temizlik, teknik bakım ve onarım, idari ve ofis desteği, iç taşıma, depolama ve bunların tümünün bir arada sunulduğu tesis yönetimi hizmetlerini veren büyük bir operasyonu yöneten Sofra/Compass Group Türkiye, 2017 Kurumsal Sorumluluk Raporu’nu yayımladı.
Mart 2018
Fortune ve DataExpert iş birliğinde Türkiye’nin en etkin 50 insan kaynakları yöneticisi belirlendi! Sofra/Compass Group Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcımız Banu Cengiz, insan kaynağını en etkin biçimde yöneterek fark yaratan ve benzersiz insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su arasında gösterildi.
Şubat 2018
Compass Group Global CEO’su Richard Cousins , iki oğlu William ve Edward ile nişanlısı Emma ve kızı Heather’ı tatil için bulundukları Avustralya’da 31 Aralık 2017’de trajik bir uçak kazasında kaybetmekten derin üzüntü duyuyoruz.
Ocak 2018
Doğuş Otomotiv’in 1. Tedarikçiler Günü kapsamında yaptığı değerlendirmenin sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Eurest Services iki kategoride ödüle layık görüldü.
Aralık 2017

Türkiye’nin en büyük toplu yemek ve destek hizmetler firması Sofra/Compass Group Türkiye’nin bu yıl 5. kez düzenlediği geleneksel Top Chef 2017 Yarışması sonuçlandı. Gastronometro ev sahipliğinde gerçekleşen Top Chef 2017’de, Sofra/Compass Group Türkiye’nin birbirinden profesyonel 12 şefi yarıştı. Birinciliği Şef Güneş Akman göğüsledi.

Ekim 2017
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı 2016 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2016 sonuçlarına göre Sofra - Compass Group Türkiye 2 basamak daha ilerleyerek 120. sıraya yükseldi.
Temmuz 2017
22 bin kişilik ailemizle Türkiye'nin en büyük işverenlerinden biri olarak İnsan'a Saygı Ödülü'nü ikinci kez almaktan gururluyuz.
Şubat 2017
Sofra Compass Grup Türkiye olarak geçtiğimiz mali yılda sergilemiş olduğumuz çeşitli kategorilerdeki üstün başarılarımızdan ötürü “Yılın En Başarılı Ülkesi” seçildik.
Aralık 2016
Türkiye’nin en büyük işverenlerinden biri olarak, kadın istihdamını destekliyor, her kademede kadın istihdamının artması bilinciyle hareket ediyoruz.
Kasım 2016
2016 yılı Be A Star ve Top Chef programlarımızda dereceye giren tüm çalışanlarımızı kutluyoruz
Ekim 2016
Sofra-Compass Group Türkiye ‘Mutfak Hizmeti Sektörü’ dalında birincilik ödülüne layık görüldü.
Eylül 2016
Compass Group olarak Fortune Dergisinin her yıl düzenlediği, strateji ve operasyonları ile önemli bir sosyal ya da çevresel etki yaratmış 50 şirkete yer verdiği Change The World sıralamasında 33. sırada yerimizi aldık, gurur duyuyoruz! Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Haziran 2016

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı 2015 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015 sonuçlarına göre Sofra - Compass Group Türkiye 3 basamak daha ilerleyerek 122. sıraya yükseldi.

Haziran 2016

Temizlik hizmeti sunduğumuz Sabancı Center, A+ Temizlik ve Hijyen Seviyesi Sertifikasını alan ilk yüksek katlı tesis olarak ödüllendirildi.

Ocak 2016

İŞKUR ve Kağıthane Halk Eğitimi Merkezi ortaklığı ile yürüttüğümüz Kadın Şefler Akademisi projesiyle özgün ve profesyonel çalışma prensiplerine göre eğitim almış kadın aşçılar yetiştirilmesini hedefliyoruz.

Aralık 2015

Fark yaratan ve fark edilen çalışanlarımızı takdir etmek için bu yıl 3'üncüsü düzenlenen “Be A Star 2015” programı ile CAMEAT bölgesindeki ülke birincisi şeflerin yarıştığı “CAMEAT Top Chef 2015” finali 10 ülkenin katılımı ile Cape Town, Güney Afrika'da gerçekleşti. Be a Star 2015 Türkiye birincisi Nazmiye Aydın'ı ve Top Chef Ertan Doğan’ı ülkemizi başarıyla temsil ettikleri için kutluyoruz.

Kasım 2015

Compass Group'un CAMEAT (Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye) Bölgesindeki kendi şefleri arasında düzenlediği “Top Chef 2015” yarışmasının Türkiye ayağı sonuçlandı. Türkiye Finali, 13 Ağustos tarihinde Gastronometro mutfağında 10 şefimizin yarıştığı alevli bir finale sahne oldu.

Ağustos 2015

Compass Group'un CAMEAT (Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye) Bölgesindeki kendi şefleri arasında düzenlediği “Top Chef 2015” yarışmasının Türkiye ayağı sonuçlandı. Türkiye Finali, 13 Ağustos tarihinde Gastronometro mutfağında 10 şefimizin yarıştığı alevli bir finale sahne oldu.

Ağustos 2015

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı 2014 yılı ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ araştırması sonuçlarına göre Sofra - Compass Group Türkiye 125. oldu.

Haziran 2015
Dünyanın önde gelen kahve zinciri Starbucks ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığı ile Starbucks’ın dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı benzersiz lezzetleri , Delimarche, Cafe Liscio, Puur, Amigo, Food Break perakende hizmet noktalarımızda sunma fırsatını buluyoruz.
Şubat 2015

MAP modelleri hakkında eğlenceli ve interaktif bir deneyim sunan Mapping for Action programı, Sofra - Compass Group Türkiye’de de tüm hızıyla devam ediyor.

Aralık 2014
Dünyanın en büyük yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı olan Compass Group, 2014 yılı faaliyetlerine ilişkin raporunu yayınladı. Grubun, 2014 yılı kârlılık artışı yüzde 10,5 olarak belirlendi.
Kasım 2014

IFMS projemiz olan PMSA Ata HQ tesisindeki hizmetlerimiz değerlendirildi ve ekibimiz Temizlik&Hijyen ve Gıda Güvenliği sertifikalarıyla ödüllendirildi.

Kasım 2014
Çalışanların altı kriterde değerlendirildiği “Be A Star” programında Uzman Diyetisyen Aslı İçingür Güler Türkiye'nin Be A Star ödülüne layık görüldü. CAMEAT Top Chef 2014 finalinde ise Türkiye'yi temsil eden Sofra Grup şefi Orhan Önder ülkemize 3'üncülüğü getirdi.
Ekim 2014

Çocuklarımızın üniversiteye giden yolda daha bilinçli tercihlerde bulunmalarını hedefleyen TED Eskişehir Koleji'nin "Erken Kariyer" projesini başarıyla tamamladık.

Ekim 2014

Güney Afrika’nın yemekleri ve aşçılarıyla ünlü bölgesinde yetişen Şef Reuben Riffel, artık tecrübelerini Sofra-Compass Group Türkiye ile imzaladığı ortaklık anlaşmasıyla aktarıyor. Garsonluktan mutfağa geçişin ardından kendi restoranlarını açmaya varan bir yolculuk onunki. Şef Reuben Riffel başarısının ardındaki sırrı; "lokali ve işin özünü korumak" şeklinde tanımlıyor.

Eylül 2014

Şef aşçılarımızın yeteneklerini pekiştirmek amacıyla Sofra - Compass Group Türkiye’de ikincisi gerçekleştirilen “The Guest Chef Series” etkinliği kapsamında ülkemizi ziyarete gelen Katarlı şefimiz Rafat Helmi’yi İstanbul’da misafir ettik.

Ağustos 2014

Compass Group Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye (CAMEAT Bölgesi) çapında bu yıl ilki gerçekleştirilen Top Chef 2014’ün Türkiye finali tamamlandı. Haziran ayı itibarıyla ülke çapında bölgeler bünyesinde başlayan ön elemeler oldukça çekişmeli geçti.

Ağustos 2014
İstanbul Sanayi Odası (İSO) “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2013 yılı raporunun sonuçlarını açıkladı. Buna göre Sofra - Compass Group Türkiye geçen yıla göre 8 sıra yükselerek 166.oldu.
Temmuz 2014
Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması”nın 2013 yılı sonuçlarına göre, Sofra - Compass Group Türkiye olarak sadece yemek üretim hizmetimiz dikkate alındığında Özel sektörde Türkiye’nin 3. En büyük işvereni olarak yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Temmuz 2014
Compass Group CAMEAT bölgesi (Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye) çapında bu yıl ilk defa gerçekleştirilen Top Chef 2014’te bölge elemeleri tamamlandı. Yarı final sonrasında birinciliği kazanacak olan şefimiz CAMEAT Top Chef 2014 finalinde Türkiye’yi temsil edecek.
Haziran 2014
Bu yıl Sofra Grup - Compass Group Türkiye'nin Scolarest markası bünyesinde, birlikte çalıştığımız okullarla çok heyecan verici yeni projelere imza atıldı.
Mayıs 2014
Compass Group CAMEAT bölgesinin (Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye) Genel Müdürü Andy Furlong tarafından Güney Afrika’da başlatılan, şef aşçılarımızın yeteneklerini pekiştirmek amacıyla, bir yıl boyunca CAMEAT bölgesinde sürdürülecek olan “The Guest Chef Series” kapsamında ülkemizi ziyarete gelen Kazak şeflerimizi İstanbul’da misafir ettik.
Mayıs 2014
Türkiye Alzheimer Derneği’nin düzenlediği “Sağlıklı ve Lezzetli Menü Yarışması” Sofra Grup sponsorluğuyla gerçekleştirildi.
Mart 2014
Sofra - Compass Group Türkiye olarak İş Sağlığı ve Güvenliği performansımızı sürekli geliştirmeye ve operasyonlarımız genelinde güçlü bir “İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü” oluşturmayı teşvik etmeye devam ediyoruz.
Mart 2014
Fransa Başkonsolosluğu tarafından her yıl düzenlenen Beaujolais Bayramı’nın İstanbul, İzmir ve Bursa kutlamalarında ikram hizmetleri sponsoru yine Sofra Grup oldu.
Aralık 2013
Güney Afrika’nın mutfak başkenti Franschhoek Valley’de gerçekleşen Yılın CAMEAT Şefi” yarışmasında Sofra Grup Şefimiz Ali Serçe ülkemizi finale taşıdı. Kendisini ve ülkemizin yıldız çalışanı seçilerek “Be A Star” ödülüne layık görülen Sofra Grup çalışanımız İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Funda Yüksel’in örnek başarısını kutluyoruz.
Ekim 2013
Türkiye’de 21 ilde, 165 özel okul ve üniversitede 45 bini aşkın öğrencimize sunduğumuz yiyecek ve içecek hizmetlerimizi 2013-2014 öğretim yılı itibariyla dünya markamız "Scolarest" altında veriyoruz.
Eylül 2013
Sofra- Compass Group Türkiye, çocukların ve gençlerin sağlıklı beslenmesine yönelik yeni bir anlayış getirmek üzere geliştirdiği “Teneffüs” markasını hizmet verdiği eğitim kurumları ile buluşturdu.
Eylül 2013
İstanbul Sanayi Odası (İSO) Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nın 2012 yılı sonuçlarına göre Sofra Grup - Compass Group Türkiye sadece yemek üretim ve hizmetleriyle geçtiğimiz yıla göre 18 sıra yükselerek Türkiye’nin en büyük 174’üncü firması oldu. Tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde ise 103. sıraya yükseldiği tespit edildi.
Ağustos 2013
Compass Group PLC’ye bağlı olarak hizmet veren Eurest ve Eurest Services markalarımızın sağlık sektöründe verdiği tüm hizmetleri dünya markası “Medirest” altında birleştirdik.
Haziran 2013
Compass Group sektörel forumları için, dünyadaki en başarılı ilk 10 ülke arasında yer alan Türkiye’yi tercih etti. İstanbul hem HSE (Health, Safety & Environment) Foruma hem de B&I (Business & Industry) Foruma ev sahipliği yaptı.
Ocak 2013
Lösemili çocuklara el uzatan LÖSEV, 14. kuruluş yıl dönümünü 10 Kasım 2012 tarihinde İş Sanat’ta kutladı. İş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin sponsorlarından biri de Sofra Grup'tu.
Kasım 2012
Eurest Services olarak Shell & Turcas projemizle, Compass tarafından Altın Yıldız’la ödüllendirildik. Aynı zamanda dünya çapındaki tüm Shell projeleri içinde hizmet performansıdeğerlendirmesinde üçüncü sırada yer aldık. Kazanmış olduğumuz bu uluslararası başarılar,hizmet kalitemizin ve sahip olduğumuz ekip ruhunun en büyük göstergesi oldu.
Ekim 2012
Nobel ödüllü bilim insanlarının ağırlandığı ''Oyun Teorisi 4’üncü Dünya Kongresi" İstanbul'da gerçekleştirildi. Kongrenin ana sponsorlarından biri olan Sofra Grup, toplumsal gelişime katkı sağlamasının yanı sıra, lezzetli ikramlarıyla da göz doldurdu.
Temmuz 2012
Çevre ve insan sağlığını korumak için en üst düzeyde özen gösteren Sofra Grup, Türkiye’de gıda taşımacılığında elektrikli araç kullanan ilk firma olarak “yeni bir ilk”e imza attı.
Haziran 2012
Compass Group içinde ortak deneyim ve uzmanlık paylaşımı yoluyla gelişim ve büyümeyi hızlandırmak amacıyla her yıl düzenlenen Education Forum, bu yıl İstanbul’da gerçekleştirildi.
Haziran 2012
Compass Group Dünya Başkanı Richard Cousins, şirket gelişimimizle ilgili incelemelerde bulunmak üzere Türkiye’yi ziyaret etti.
Haziran 2012
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği-PERYÖN tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, sektörün lider isimlerini ağırladı. Sofra Grup, bu önemli etkinlikte ana sponsorlardan biri oldu.
Mayıs 2012
Compass Group’un değişik lezzetleri, hizmet verdiği firmalarla buluşturduğu Dünya Mutfakları Günleri, Romanya’da düzenlendi. Türk yemeklerinin tanıtıldığı organizasyona Akbank Operasyon Merkezi aşçıbaşı Hüseyin Kum damgasını vurdu.
Nisan 2012
Türkiye’de seçkin davet ve organizasyonlarıyla fark yaratanEurest Party Catering olarak, agresif bir büyüme modeli ile parti ve açık alan organizasyonları pazarındaki etkinliğimizi artırmaya başladık. Hedefimizi sadece İstanbul’daki pazarın yüzde 10’u olarak belirleyerek, gücümüzü ve kararlılığımızı ortaya koyduk.
Nisan 2012
Okullarda sağlıklı beslenme ve obezitenin önlenmesi konularında çalışmalarını sürdüren Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaklaşa yaptıkları denetimde, Antalya’da beş okul Beslenme Dostu Okul sertifikası almaya hak kazandı.
Şubat 2012
Dünyanın en büyük yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı olan Compass Group, 2011 yılı faaliyetlerine ilişkin raporunu yayımladı. Grubun, 2011 yılı kârlılık artışı yüzde 9,4 olarak belirlendi.
Şubat 2012
Türkiye’deki İngiliz Ticaret Odası tarafından, İngiltere Konsolosluğu’nda düzenlenen tanışma resepsiyonu, Londra Belediye Başkanı Alderman David Wootton, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Türk Hava Yolları Teknik Genel Müdürü İsmail Demir, İngiltere Ticaret ve Yatırım Türkiye Müdürü Jessica M. Hand ile çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Şubat 2012
PERYÖN Trakya Şubesi’nin düzenlediği 5. İnsan Yönetimi Kongresi, Kızılpınar’daki My Tuana Tuz Otel & Spa’da gerçekleştirildi. Sofra Grup, kongrenin ana sponsorlarından biri oldu.
Şubat 2012
Compass Group Türkiye, Compass Group’un Yönetim Kurulu Toplantısı’na konuşmacı olarak davet edildi. Grup, faaliyet yürüttüğü bölgeler içinde en başarılı 10 ülke arasından, üstün başarı gösterenleri konuşmacı statüsünde ağırlıyor.
Aralık 2011
Türkiye Mumbai Başkonsolosluğu’nun ilk kez organize ettiği Türk Yemekleri Haftası etkinliğinde Borusan Gemlik projesi aşçıbaşısı Selahattin Can, Türk Master Şef olarak görev aldı.
Kasım 2011
Compass Group Global Üst Yönetim Konferansı, Ekim ayında Barcelona’da gerçekleştirildi. Türkiye, bu yıl ilk kez toplantıda sunum yapan ülkeler arasında yer alarak hem büyüme hem de eğitim sektöründeki uygulamaları Compass dünyasına sundu.
Ekim 2011
Sofra Grup, Capital dergisi ve İngiliz Brand Finance’ın birlikte yürüttüğü Türkiye’nin En Değerli Markaları araştırmasında ilk kez bu yıl listede 63’üncü sırada yer aldı.
Ekim 2011
Sağlık Bakanlığı’nın okullarda sağlıklı beslenme, obezitenin önlenmesi ve hareketli yaşam konularında duyarlılığın artırılması çerçevesinde yürüttüğü çalışmada, Sofra Grup’un hizmet verdiği Konya İdeal Koleji “Beslenme Dostu Okul” sertifikası aldı.
Ekim 2011
Lojistik Kongresi’nde “kariyer” ile ilgili konuşma yaptı.
Ekim 2011
Sofra Grup STFA tarafından 1987 yılında toplu yemek ve servis alanlarında hizmet vermek için kuruldu. 1992 yılında STFA, Sofra Grup’un yüzde elli hissesini Fransız Hazır Yemek ve Hizmet Şirketi Eurest’e sattı.
Temmuz 2011
Sofra Grup’un internet sitesi www.sofragrup.com, yeni tasarımıyla hizmete girdi.
Temmuz 2011
İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu”
Temmuz 2011
Sofra Grup’un tüm bölge müdürlüklerinde eş zamanlı olarak uygulamaya konulan Akdeniz Günleri, Temmuz ayında başladı.
Temmuz 2011
Sofra Grup, Dünya Üstün Zekâlılar Komitesi ve İstanbul Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen 5. Uluslararası Eğitimde Mükemmellik,Üstün Yeteneklilik, Yaratıcılık ve Gelişim Kongresi’ne sponsor oldu.
Temmuz 2011
Telekomünikasyon sektörünün öncü şirketlerinden Alcatel Luncent’in Üst Yönetim Ekibi, uzun yıllardır Sofra Grup'tan almış oldukları kaliteli hizmetlerden dolayı,projede görev alan tüm üretim ve servis personeline teşekkür yemeği organize etti.
Temmuz 2011
Bahar mevsimine Sofra Grup’la “merhaba” dediler. Horoz Holding’in geleneksel “Hoş Geldin Bahar” partisi, 22 Haziran Çarşamba günü Horoz Lojistik Genel Müdürlük binasının bahçesinde düzenlendi.
Haziran 2011
Kurumsal vizyonunu gençlere anlatmak ve kariyer planlamalarında yol gösterici olmak isteyen Sofra Grup, 31 Mart - 3 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleştirilen Kariyer Fuarı’na katıldı.
Nisan 2011
Sofra Grup, 1-2 Nisan 2011 tarihlerinde Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından düzenlenen PERYÖN 9. İnsan Kaynakları Zirvesi’ne ana sponsor oldu.
Nisan 2011
Her yıl birbirinden önemli etkinlik ve organizasyonlara sponsor olan Sofra Grup, 2011 yılında da önemli projelere katkı sağlamaya devam ediyor.
Mart 2011
Türkiye’nin dört bir yanında hizmet kalitesiyle fark yaratan Sofra Grup, son olarak Osmaniye’de faaliyet göstermeye başladı.
Şubat 2011
Sofra Grup markası Eurest, 4-6 Şubat 2011 tarihleri arasında Kemer Golf & Country Club’ta düzenlenen ve ülkemizin ilk kez ev sahipliğini üstlendiği Tennis Europe Winter Cup 16 Yaş Bayanlar Tenis Turnuvası’nda yemek sponsoru oldu.
Şubat 2011
Bu yıl 82.’si düzenlenen Oscar Ödül Törenleri’nin yemeklerinde yine Compass Group imzası vardı.
Şubat 2011
Sofra Grup, Türkiye Kalite Derneği’nin düzenlendiği 19. Kalite Kongresi’ne “Kongre Sponsoru” oldu.
Kasım 2010
Sofra Grup’un sunduğu yüksek yiyecek kalitesinin yanında misafirlerinin günlük iş stresi içinde nefes alabilecekleri yemek molasını da renkli bir hale getirebilmek için uyguladığı “Temalı Günler” konsepti, “Geleneksel Latin Lezzetleri” ile devam ediyor.
Ekim 2010
“Öğrencilerimizin doğru beslenmesi bizim işimiz” sloganıyla hareket eden Sofra Grup, “Ye-Öğren-Yaşa” felsefesi doğrultusunda Çağ Koleji öğrencilerine nostaljik bir gün yaşattı.
Ekim 2010
Sofra Grup, sağlıklı bir yaşam için çok önemli bir adım daha attı. Eurest markasıyla hizmet verdiği müşterilerine vücut kitle analizi aletleriyle,vücut değerlerini ölçerek sağlıklı bir yaşam için adım atmalarına olanak sağlıyor.
Ekim 2010
Sofra Grup Dünyası
Sofra Grup Türkiye’nin 81 ilinde en güçlü markalarla hizmet vermektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player